Wooninfopunt Geetbets - IGS Best Wonen tussen Zoet en Zout

Waar kan je ons bereiken?

Het wooninfopunt werkt op woensdagvoormiddag ook op afspraak.

Bij het wooninfopunt kan je als eigenaar, huurder, verhuurder, bouwer of verbouwer terecht met alle vragen over wonen:

  • premies en fiscale voordelen;
  • sociaal lenen;
  • levenslang en aanpasbaar wonen;
  • woningkwaliteit;
  • technische vragen.

Het wooninfopunt zorgt ook voor de inventarisatie en opvolging van leegstand.


Openingsuren

Maandaggesloten
Dinsdaggesloten
Woensdag van 14.00 tot 16.00 uur
Donderdaggesloten
Vrijdaggesloten
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 20-07-2020gesloten
Dinsdag 21-07-2020gesloten
Woensdag 22-07-2020 van 14.00 tot 16.00 uur
Donderdag 23-07-2020gesloten
Vrijdag 24-07-2020gesloten
Zaterdag 25-07-2020gesloten
Zondag 26-07-2020gesloten
laden

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Liliane Vanhelden (Coördinator woonproject) 016 80 57 41 liliane.vanhelden@tienen.be
Anke Meus (Woonconsulente) 016 80 57 45 anke.meus@tienen.be
Gwendoline Mertens (Woonconsulente) 016 80 56 91 gwendoline.mertens@tienen.be
Isabel Vanderstappen (Woonconsulente) 016 80 56 81 isabel.vanderstappen@tienen.be
Tilly Taes (Woonconsulente) 016 80 57 71 tilly.taes@tienen.be
Lothar Peetermans (Woonconsulent) 011 94 90 33 lothar.peetermans@zoutleeuw.be