Wooninfopunt Tienen - IGS Best Wonen tussen Zoet en Zout

Waar kan je ons bereiken?

Bij het wooninfopunt kan je als eigenaar, huurder, verhuurder, bouwer of verbouwer terecht met alle vragen over wonen:

  • premies en fiscale voordelen;
  • sociaal lenen;
  • levenslang en aanpasbaar wonen;
  • woningkwaliteit;
  • technische vragen.

Het wooninfopunt zorgt ook voor de inventarisatie en opvolging van leegstand.

Openingsuren

Maandaggesloten
Dinsdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur
Vrijdaggesloten
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 30-11-2020gesloten
Dinsdag 1-12-2020 van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Woensdag 2-12-2020 van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur
Donderdag 3-12-2020 van 08.30 tot 12.30 uur
Vrijdag 4-12-2020gesloten
Zaterdag 5-12-2020gesloten
Zondag 6-12-2020gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluiting kerstperiodevrijdag 25 december 2020 tot vrijdag 1 januari 2021
Sluiting O.H. Hemelvaartdonderdag 13 mei 2021
Sluiting nationale feestdagwoensdag 21 juli 2021
Sluiting Allerzielendinsdag 2 november 2021
Sluiting Wapenstilstanddonderdag 11 november 2021
Sluiting eindejaarsperiodezaterdag 25 december 2021 tot zaterdag 1 januari 2022

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Liliane Vanhelden (Coördinator woonproject) 016 80 57 41 liliane.vanhelden@tienen.be
Anke Meus (Woonconsulente) 016 80 57 45 anke.meus@tienen.be
Gwendoline Mertens (Woonconsulente) 016 80 56 91 gwendoline.mertens@tienen.be
Isabel Vanderstappen (Woonconsulente) 016 80 56 81 isabel.vanderstappen@tienen.be
Tilly Taes (Woonconsulente) 016 80 57 71 tilly.taes@tienen.be
Lothar Peetermans (Woonconsulent) 011 94 90 33 lothar.peetermans@zoutleeuw.be